Назвали нову зарплату волинських поліцейських

 

Шість тисяч гривень – дільничному та десять – слідчому. Саме таку оплату праці обіцяють майбутнім працівникам у Головному управління Національної поліції у Волинській області.

Про це під час прес-конференції сьогодні, 2 серпня, повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

У Головному управління Нацполіції оголосили конкурс на заміщення вільних вакансій. Уже сьогодні стартував конкурсний набір на заміщення посад 15-ти слідчих та 45-ти дільничних офіцерів.

Зі слів головного поліцейського області, заробітна плата кожного із майбутніх поліцянтів залежатиму від посади, звання та інших факторів.

Окрім того, Шпига зауважив, що у нього нема жодного заступника по управліннях, адже після атестації багатьох «замів» звільнили. Однак, кого саме позбавили «крісла», називати він відмовився, мовляв, це захист персональних даних.

«Фактично в усіх відділах і відділеннях 70% керівників – це виконувачі обов’язків. Ми не призначаємо керівників, бо це повноваження атестаційної комісії», – наголосив очільник обласної поліції.

З його слів, цьогорічна кількість випускників – мізерна і вона не може забезпечити реформування.

«То не процес одного дня чи півроку. Потрібно «влити свіжу кров» в правоохоронну систему, але, водночас, нам потрібен і досвід. Потрібно змінювати систему, погляди й відношення», – резюмував Шпига.