Луцьк: на вулиці Лесі Українки кладуть сучасну бруківку

У Луцьку на вулиці Лесі Українки почали викладати нову бруківку, втім обіцяної вишивки поки не видно.

Про це повідомляє Волинь24.

Реконструкція головної пішохідної вулиці Луцька перейшла на новий етап – на центральній частині будівельники вже вкладають бруківку. Однак, замість обіцяної вишивки поки видно звичайну плитку трьох кольорів – червоного, сірого та чорного. Також уже замінено лотки зливової каналізації.

На цьому етапі очевидно, що історичну бруківку – шашку Трилінського не кластимуть по центру вулиці. Нагадаємо, раніше в міській раді запевнили, що раритетна бруківка призначена для транспорту і дуже незручна для пішоходів. Тому, попри заперечення громадських активістів, її планують покласти збоку – вздовж будинків.

Також в рамках реконструкції вулиці невдовзі планують замінити ліхтарі, переставити скульптуру ангела, облаштувати невеликий фонтан зі сквером.

Раніше в міській раді обіцяли після реконструкції вулиці зберегти «колорит початку 20-го століття».

Неабиякі суперечки у Луцьку викликало зрізання дерев на центральній вулиці. Зрештою, у міськраді пообіцяли вирубку кожного дерева обговорювати з громадою.

Також чиновники пояснили, чому не проводили тендер на визначення виконавця робіт на цій вулиці. До речі, вартість ремонту ділянки від вулиці Кривий Вал до Театрального майдану – 9 мільйонів гривень.