Волинянина судитимуть за опір поліцейському

У Володимирі-Волинському чоловік шарпав поліцейського і намагався вдарити його кулаком в обличчя.

Волинянину оголосили про підозру, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

До Володимир-Волинського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що під час складання адміністративного протоколу за ст.130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх уважність та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні порушення, 38-річний житель міста Устилуг чинив опір працівникові поліції, зокрема шарпав за формений одяг та намагався вдарити поліцейського в обличчя.

Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) Кримінального кодексу України.

Наразі порушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві) та ч.2 ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.