Що ви там, хлопці, робите, ‒ Гунчик до керівництва митниці

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик незадоволений роботою Волинської митниці, показники якої стрімко впали порівняно з минулим роком.

Про це стало відомо в понеділок, 1 серпня, під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації, ‒ пише Волинь24.

Начальник Головного управління Держказначейства у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак повідомив, що протягом липня надходження від Волинської митниці зменшились на 65 мільйонів гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Голова ОДА Володимир Гунчик своєю чергою нагадав присутнім про те, що від надходжень митниці значно залежить обсяг субвенцій, які область отримає з державного бюджету.

«У нас дуже багато дебатів з приводу того, чи правомірно голова ОДА висловлює зауваження керівнику митниці, але чого ми тримаємо цього чернігівського вояжера (в.о. начальника Волинської митниці Олександра Шавлака, – ред.), якщо в нас наповнення державного бюджету немає, я вже не кажу про кошти на ремонт доріг? Це питання до керівництва Державної фіскальної служби: що він там робить 4 місяці підряд? Керівництво ДФС та Волинської митниці, що ви там, хлопці, робите», ‒ обурився очільник області.