Луцьк: не можуть відремонтувати «знесену» маршруткою огорожу

Огородження проїжджої частини вулиці Гнідавської біля будинку №12, знищене внаслідок аварії 17 червня, досі не відновили.

Про це пише на комунікаційній платформі «Відкрите місто» Ніна Мартинова, ‒ повідомляє Район.Луцьк.

Нагадаємо, аварія, у якій маршрутне таксі врізалося у стовп, сталася ще 17 червня, проте дорожнє огородження досі у жахливому стані і наражає людей на небезпеку:

«П’ять секцій. Крім того, арматура від поваленого стовпа досі стирчить із асфальту, наражаючи вечірніх пішоходів та велосипедистів на небезпеку… На останньому фото погано видно, ‒ на місці, де був електричний стовп, стирчать кінці арматури по колу ямки. Днями ці кінці були довші ‒ сантиметрів по 10. Думаю, мешканці сусіднього будинку зрізали нещодавно арматуру своїми силами», ‒ йдеться у повідомленні.

Лучанка каже, що роботи не виконують, адже для покупки всього необхідного нібито потрібен тендер.

«Проблема вже піднімалася, у відповіді було вказано, що для визначення виконавця робіт потрібен тендер. Але це не правда. Адже товари до 200 тисяч гривень і роботи вартістю до 1,5 мільйона відповідно до ЗУ «Про здійснення державних закупівель» можна замовляти без тендерних процедур. Тому відповіддю не вдоволені», ‒ пише Ніна Мартинова.

commentimage commentimage3 commentimage4