Кримінальний кодекс не передбачає можливості виходу Єфремова під заставу

Колишній голова фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов, якого у суботу вранці затримали у аеропорті “Бориспіль”, може бути причетним до створення терористичної “ЛНР”.

ГПУ буде вимагати арешту екс-голови ПР Олександра Єфремова терміном на два місяці. Про це на брифінгу заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, – повідомляє 5 канал.

“Пан Єфремов певний час перебував на території України, потім від’їжджав на територію Російської Федерації, нещодавно звідти повернувся. Але ми затримуємо не тоді, коли хочеться, раніше чи пізніше, а тоді, коли є на це підстави”, – сказав він.

Зі слів генпрокурора, колишній голова фракції “Партії регіонів” Олександр Єфремов, зокрема, підозрюється у сприянні створенню так званої “ЛНР”.

“Тиждень тому, ми отримали прямі свідчення про його роль в організації так званої “ЛНР” і це дало нові аргументи для слідства. Єфремов отримав, очевидно, ми так думаємо цю інформацію і хотів сьогодні втекти. Тому згідно КПК ми були вимушені його затримати задля недопущення уникнення від слідства, яке має всі підстави для клопотання про його затримання та арешт”, – зауважив Луценко.

Він наголосив, що Кримінальний кодекс не передбачає можливості виходу Єфремова під заставу.