У волинському «десанті» на Олімпіаді в Ріо – 5 лучан

На літню Олімпіаду, яка відбуватиметься в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня, в складі збірної України їдуть 9 спортсменів.

Це будуть перші Ігри, які влаштовують у Південній Америці за всю 120-річну історію сучасних Олімпійських ігор, – кажуть в прес-службі міської ради Луцька.

 

205 спортсменів з 27 видів спорту представлятимуть Україну у Ріо-де-Жанейро, серед яких дев’ять волинян, а саме:

Банзерук Іван – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба), тренер-викладач Яловик Володимир.

Боровська Надія – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба), тренер-викладач Калитка Микола.

Мирончук Валентина – майстер спорту України з легкої атлетики (спортивна ходьба), тренер-викладач Яловик Володимир.

Беломоіна Яна – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту класу маунтенбайк, тренери-викладачі Ковальов Віктор, Матвійчук-Жолнач Валентина.

Коб Тетяна – Заслужений майстер спорту України з боксу, тренер-викладач Рогатін Віктор.

Повх Марія – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, тренери-викладачі Шевченко Тарас, Повх Роман.

Климець Ірина – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), тренери-викладачі Черкашин Роман, Сорокун Олексій.

Паратова Юлія –Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, тренери-викладачі Кучинов Юрій, Авраменко Андрій.

Гергель Оксана – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної, тренер-викладач Палій Іван.

П’ять спортсменів, а саме Банзерук Іван, Беломоіна Яна, Боровська Надія, Повх Марія і Климець Ірина представники міста Луцька. Це найбільша кількість спортсменів за всі роки, які представляють наше місто на найпрестижніших змаганнях.

Міська рада, управління з питань фізичної культури та спорту долучилися до підготовки наших провідних спортсменів на ігри Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Так, 26 липня рішенням сесії Луцької міської ради для луцьких олімпійців виділено грошову допомогу обсягом 60 тисяч гривень.

“…нашим олімпійцям, як ніколи, потрібне відчуття підтримки всіх лучан і всієї Волині. Всіх бажаючих закликаємо долучитись до Всеукраїнського флешмобу “Бажаємо перемог!”, який ініційований з метою підтримки наших спортсменів на Олімпійських іграх в Ріо. Для цього потрібно написати листа або побажання будь-якому улюбленому атлету чи команді, вкласти все це в олімпійський конверт з наклеєною олімпійською маркою на надіслати на адресу Національного олімпійського комітету: вул. Хорива , 39-41, м. Київ, 04071″, – кажуть в міській раді.

Також обов’язковою умовою є зазначення спеціального хештегу флешмобу #UWinRio.

Всі листи будуть передані особисто спортсменам, яким вони адресовані. Крім того, надіслані листи автоматично беруть участь у розіграші подарунків від Національного олімпійського комітету України та Укрпошти.