Волинь: волонтери передали допомогу дітям загиблих бійців

Латвійські волонтери зібрали кошти для дітей загиблих українських військових.

Про допомогу Україні вони розповіли 28 липня під час прес-конференції, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Разом із активістами об’єднання «Меценати для солдата» волонтери започаткували акцію «Латвійські друзі МдС».

Атіс Клімович – журналіст, військовий кореспондент, який був у багатьох гарячих точках світу. Він не з чуток знає, що робиться в Україні. Тож він вирішив допомогти діткам, які залишилася без батьків. «Це і моя крапля в цій війні», – зазначив він.

Загалом гуманітарну допомогу, солодощі і подарунки отримали дванадцятеро діток. Сім’ї вибирали фактично наосліп. Після допису у соцмережі Facebook відгукнулося чимало людей, які за неповні два тижні зуміли зібрати достатньо коштів.

За його словами, подарунки не зроблять втрату менш болісною. «Ми можемо робити що хочемо, ми можемо навіть мільйон в Америці дістати. Але дитині батька ніхто не поверне», – підкреслив Клімович.

Юріс Ульманіс теж наголосив, що головне – не матеріальні речі. «Ми хочемо показати любов для цих дітей, що хтось про них думає і для когось вони важливі. Звісно, ці діти вже травмовані. Але я думаю, що ця любов лишить свій слід і вони будуть передавати її оточуючим», – наголосив він.

Водночас латвійські волонтери пообіцяли і подальшу підтримку українцям. Так,у  планах – організувати поїздку для українських військових до Латвії. «Волонтерську діяльність треба продовжувати, збільшити підтримку України, більше звернути увагу на те, що пишеться, фотографії. Треба сплячому Заходу і сплячій Америці пояснити, що тут відбувається», – підкреслив Атіс Клімович.