У Луцьку збирають гроші на театральний фест

На фестиваль вуличного театру «Мандрівний вішак», що відбудеться у Луцьку, зголосилися завітати театри із дев’яти країн. Вони запропонували 32 вистави.

Про це повідомляють організатори.

Театри з України, Румунії, Грузії, Ізраїлю, Чехії, Литви, Єгипту, Білорусі, Польщі запропонували для показу 32 вистави. Тож організаторам довелося прискіпливо обирати 8 найкращих спектаклів

«У результаті маємо вибухову вісімку: від «Гамлета» із Варшави до сучасної драми Ганни Яблонської у виконанні харків’ян, від пластичних експериментів єгиптян до трагікомічного гротеску грузинів», – йдеться у повідомленні.

Фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак» відбудеться у Луцьку вже втретє і триватиме протягом 30 вересня – 2 жовтня. Цей проект реалізується театром «ГаРмИдЕр» винятково на волонтерських засадах спільно з управлінням культури Луцької міської ради, яке надає фінансову та організаційну підтримку. Коштів, виділених міською радою, лише частково вистачає на покриття усіх витрат, необхідних для проведення «Мандрівного вішака». А це технічне забезпечення майданчиків для показів, поселення і харчування учасників, інші організаційні витрати.

Квитки на вистави не продаватимуть, адже організатори хочуть, щоб більше глядачів мали змогу побачити усі вистави фестивалю, а ще вільний вхід є умовою фінансування міською радою.

Тож вони звернулися до всіх небайдужих пожертвувати кошти на фестиваль. Гроші можна переказати на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана).