На зарплату волинським шахтарям дадуть 2,5 мільйона

На заробітну плату для працівників волинської шахти № 10 спрямують 2,5 мільйона гривень.

Про це йшлося 28 липня під час зустрічі голови ОДА Володимира Гунчика з представниками керівництва та профспілки шахтарів, – пише Волинський інформаційний портал.

Поблема полягає в тому, що на рахунку шахти № 10 є чотири мільйони гривень. Утім ці кошти не можуть перерахувати на зарплату працівникам через те, що потрібно закупити парашути та інше обладнання, необхідне для охорони праці. Якщо ж устаткування не закупити, шахту може зупинити Держгірпромнагляд.

Та профспілки впевнені: закуплене обладнання не знадобиться, адже працівники не вийдуть на роботу без заробітної плати.

Тоді Гунчик зателефонував міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, втім посадовець виявився на нараді. Тож голова ОДА поспілкувався з заступником міністра Анатолієм Корзуном. Той «дав добро» на перекидку 2,5 мільйона гривень на зарплати працівникам шахти.

«Ми вирішили з міністерством таким чином тимчасово улагодити проблемні питання», – підкреслив Гунчик і додав, що завтра шахтарі отримають гроші.

Зауважимо, що в наступний четвер у Міненергетики відбудеться велика нарада з проблемних питань вугільної промисловості. Володимир Гунчик пообіцяв окремо порушити перед урядовцями проблему 10-ї шахти.