Луцькому музею заблокували фінансування

Гроші на розвиток військового музею в Луцьку заблокували.

З такою заявою звернувся один з членів Громадської ради до голови ОДА Володимира Гунчика 28 липня під час засідання Громадської ради, – пише Волинський інформаційний портал.

Активіст зауважив, що раніше обласний бюджет мав би виділити 100 тисяч гривень у рамках військо-патріотичного виховання волинян на розвиток Волинського регіонального музею українського війська і військової техніки. Однак із лютого й досі кошти не виділяють.

Володимир Гунчик пояснив, що багато рішень, які приймають комісії, сформульовані або написані не відповідно до бюджетного кодексу, тому голова ОДА не може підтримати такі рішення. Зокрема, губернатор наголосив, що буквально вчора надіслав листа голові Волиньради з приводу того, що рішення, які були прийняті на сесії, не відповідають бюджетному кодексу.

Тому в такий спосіб гроші виділені, однак не видані. Вони «зависли» до наступної сесії, що і трапилося з коштами для військового музею.

Також Володимир Гунчик зауважив, що хотів би в майбутньому говорити про співпрацю всіх військових структур області. Тобто йдеться про ті заклади, які підпорядковуються СБУ і здійснюють військово-патріотичне виховання.