Луцьк: змінили схему дорожнього руху

У обласному центрі Волині відбулись зміни схеми організації дорожньо-транспортного руху.

Про це повідомила начальника відділу звернень громадян департаменту «Центр надання адміністративних послуг у Луцьку» Тетяна Книш, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Відтак, з її слів, змінили схему організації дорожнього руху на вулиці Червоного Хреста, зокрема, дозволили рух легкових автомобілів з вулиці Ковельської на вулицю Червоного Хреста. На останній вулиці встановили дорожні знаки та «Пішохідний перехід». Розробили нову схему організації дорожнього руху й на вулиці Кривий Вал.

Окрім цього, забезпечили видимість дорожніх знаків на перехресті вулиць Глушець та Авторемонтної. Так, на перехресті вулиць Глушець та Паркова демонтували самовільно встановлені дорожні знаки та таблички на вулиці Авторемонтній біля лазні.

Демонтували дорожні знаки «Місце парковки» з табличкою «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» на проспекті Президента Грушевського.

Також демонтували дорожній знак «В’їзд заборонено» на в’їзді на прибудинкову територію з вулиці Винниченка.

Натомість, встановили дорожні знаки «Проїзд без зупинки заборонено» на перехресті вулиць Казакова та Московська. Три нові дорожні знаки встановили й на проспекті Відродження – «Пункт зупинки тролейбуса» та «Пункт зупинки автобуса».