Луцьк: на проспекті рубають дерева

На проспекті Відродження, 2 у Луцьку почалася вирубка дерев, яка, зі слів очевидців, відбувається несанкціоновано.

Цей факт не на жарт обурив місцевих мешканців, які першими почали бити на сполох, ‒ пише Район.Луцьк.

«Вони тут розповідають казки, а ми знаємо, що тут буде магазин. Так подивіться, як повідгороджувались, людям тепер що, по проїжджій частині обходити? Я сама готова позносити це все зараз», ‒ обурюється мешканка будинку, що знаходиться поруч.

Натомість робітники намагалися спростувати слова лучан про мету вирубки і той факт, що у них немає належних документів, однак прохання показати ці документи викликало паніку. «У нас є всі потрібні папери, просто зараз важко їх знайти. Тут буде нова теплотраса. Не знаю, хто замовник, нам бригадир сказав приїхати сюди і виконувати свою роботу», ‒ кажуть вони.

Громадські активісти, які прибули на місце події, викликали наряд поліції і з’ясували, що документи на виконання такого виду робіт є, але це розпорядження від 2007-го року і термін його чинності вже сплив.

«Я не розумію, як можна охарактеризувати ці роботи. Якщо як земельні, то необхідний ордер земельних робіт, паспорт, але нічого подібного тут немає. Якщо ж аварійні, то вони повинні показати акт про аварію. Опираються на розпорядження, яке було підписане ще у 2007-му році. Але термін дії такого роду документів ‒ не більше року», ‒ додає один із активістів.