Волинського кулеметника нагородили орденом

Волинського солдата Івана Тутейка нагородили орденом «За мужність».

Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами військовослужбовців, які проявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції, – йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Серед нагороджених орденом «За мужність» ІІІ ступеня солдат Іван Тутейко з Ківерцівського району. Він – кулеметник 59 окремої механізованої бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. З травня 2016 року бере участь в антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей. 22 червня 2016 року, виконуючи бойове завдання з групою розвідки, українські військові виявили диверсійно-розвідувальну групу противника, яка зайшла до наших позицій.

В результаті запеклого бою ДРГ змушена була відступити. Іван Тутейко спільно з іншими військовослужбовцями підрозділу вели переслідування ворога, в результаті чого було захоплено “укріпрайон” противника, знищено 7 терористів, захоплена зброя, боєприпаси, засоби зв’язку та спорядження.

Під час операції солдат Тутейко організував прикриття поранених та тих, хто надавав першу медичну допомогу, а також виніс із поля бою зброю, боєкомплекти, розгрузки та бронежилети поранених.