Волинь: рівнянин хотів «по-тихому» вивезти 15 тонн чорниць

Підприємець з Рівненщини хотів без сплати жодних податків вивезти 15 тонн волинської чорниці до сусідньої області.

Власне сам факт несанкціонованого збору та реалізації ягоди правоохоронці викрили у Камені-Каширському, ‒ повідомляють у прес-службі ДФС Волині.

У промисловій зоні в одному з напівзруйнованих складських приміщень правоохоронці зафіксували, як волинська чорниця, зібрана без жодних дозвільних документів,завантажується для подальшого транспортування.

Як пояснив підприємливий рівнянин, ягоди чорниці він закупляв в населення на території Камінь-Каширського району, а завантажена лісова продукція повинна була прямувати для реалізації на Рівненщину.

Підприємець повідомив, що жодних платежів за збір та реалізацію ягід чорниці він не сплачував, але зобов’язався до кінця дня перерахувати всі необхідні суми. Свої зобов’язання бізнесмен виконав.

Відтак, до бюджету сплачено 69,1 тисячі гривень податкових платежів, зокрема 54 тисячі гривень ПДФО, 4,5 гривень військового збору та 10,6 тисячі гривень збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Лише після сплати усіх необхідних податків та зборів, вантажівка з 15 тоннами волинських ягід безперешкодно попрямувала до Рівненської області.