У Луцьку казначейству виділили понад 90 тисяч

Луцькі депутати виділили з міського бюджету 91 тисячу гривень на реалізацію програми дистанційного обслуговування місцевих бюджетів.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

За словами представника казначейської служби Наталії Медунецької, зараз назріла необхідність у електронному документообігу. Нова система скоротить час відвідування в казначействі, зменшить витрати на паперовий документообіг, а клієнти зможуть відстежувати свої рахунки.

Оскільки комп’ютерне забезпечення є застарілим, то казначейство планує 91 тисячу, отриману з міського бюджету, витратити на придбання нового обладнання. Зокрема, за ці гроші хочуть купити чотири системних блоки, монітори, блоки безперебійного живлення та принтер.

Проте не всі депутати вважають необхідним виділення грошей на державну структуру. Сергій Була заявив, що не розуміє, чому місто має забезпечувати такі витрати, оскільки казначейство підпорядковується Києву та отримує зі столиці заробітну плату. Підтримав колегу і депутат Костянтин Петрочук та закликав не голосувати за проект рішення.

Натомість Павло Данильчук зауважив, що депутати не проти виділити гроші на техніку, проте вони хочуть мати гарантії, що не буде проблем із обслуговуванням рахунків міської ради.

Зрештою, міськрада підтримала запропонований проект рішення.