У Луцькраді ‒ плутанина з голосуванням

Луцька міська рада

Депутати Луцькради Аркадій Соломатін та Андрій Покровський подали заяву про відкликання своїх голосів за проект рішення щодо включення нежитлового підвального приміщення у центрі міста до переліку об’єктів, що підлягають приватизації через аукціон.

Про це стало відомо під час сесії 27 липня.

Йдеться про голосування щодо включення нежитлового підвального приміщення загальною площею 63,6 кв. м на вул. Лесі Українки, 25 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом проведення аукціону.

Після голосування депутати повідомили про бажання відкликати голоси та у перерві подали заяву. Заступник начальника юридичного управління міськради Наталія Юрченко натомість повідомила, що законодавством не передбачено можливості відкликати свій голос. У регламенті роботи Луцькради, зокрема, йдеться, що депутат не може відкликати свого голосу. Винятком може бути лише той випадок, коли сталася помилка через недоліки у роботі пульту для голосування. Можливе повторне голосування, якщо після перевірки технічного стану пульту виявляють несправності. У такому випадку визначають вирішальність голосів і у разі несправності можливе повторне голосування.

Натомість Юрченко зазначила, що у заяві, поданій депутатами, немає прохання переголосовувати, йдеться лише про відкликання голосів. Тож поки депутати взялися голосувати за «земельні питання», а стан пультів та заяву аналізуватимуть опісля.