Луцьк: сину депутата «дали добро» на кіоск

Підприємець та син депутата міськради Євгена Ткачука Олександр разом із підприємцем Богданом Линником отримали дозвіл на проведення експертної оцінки вартості землі на проспекті Грушевського. Окрім того, підприємці отримали дозволи й на інші ділянки.

Відповідне рішення прийняли на сесії 27 липня.

Рішенням міськради громадянам Ткачуку Олександру Євгенійовичу, Линнику Богдану Миколайовичу нададуть дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на проспекті Президента Грушевського, 22в, площею 0,0099 га, кадастровим номером 0710100000:11:010:0083, для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення, згідно з додатком.

Окрім того, Олександр Ткачук отримав дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на бульварі Дружби Народів, 2г, площею 0,0066 га, для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення.

Линнику надали аналогічний дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Дубнівській, 36в, площею 0,0066 га, для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення.