Під Луцьком об’єднають сільську та селищну ради

Депутати Княгининівської сільської ради Луцького району підтримали об’єднання із Рокинівською селишною радою.

Про це інформують у спільноті «Децентралізаційний марафон» у Facebook.

Сьогодні, 26 липня, у селі Княгининок (до перейменування – Маяки) Луцького району відбулося засідання позачергової сесії Княгининівської сільської ради, на якій прийняли рішення про об’єднання із Рокинівською селишною радою.

Княгнинівський сільський голова Олена Твердохліб запевнила, що були проведені громадські слухання в усіх населених пунктах, де селяни підтримали об’єднання з центром у селі Княгининок.

За її словами, під час опитування громадської думки лише одна-дві людини серед опитаних були проти об’єднання у кожному із населених пунктів Княгининівської сільської ради.

Після короткого виступу сільського голови депутати проголосували за об’єднання.

Регіональний консультант з бюджетних питань Василь Гром наголосив, що це рішення – правильне і виважене. Мовляв, у 2017 році уже об’єднана територіальна громада отримає значні повноваження і ресурси для розвитку.

На думку регіонального консультанта з юридичних питань Валентина Малиновського, майбутня об’єднана територіальна громада буде чи не найпотужнішою сільською об’єднаною територіальною громадою в області, її населення сягне майже десяти тисяч мешканців.

Також сьогодні у селищі міського типу Рокині відбудеться позачергова сесія, щоб теж дати остаточну згоду на об’єднання. Після чого відповідні документи передадуть до Волинської ОДА для висновків.