Лучан просять допомогти зібрати гроші на театральний фестиваль

Луцька театр-студія «Гармидер» збирає гроші на організацію міжнародного театрального фестивалю «Мандрівний вішак».

Про це інформують на сайті театралів.

30 вересня – 2 жовтня у Луцьку відбудеться фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак».

Організатори обрали 8 вистав серед 32 запропонованих спектаклів з України, Румунії, Грузії, Ізраїлю, Чехії, Литви, Єгипту, Білорусі та Польщі.

«У результаті маємо вибухову вісімку: від «Гамлета» із Варшави до сучасної драми Ганни Яблонської у виконанні харків’ян, від пластичних експериментів єгиптян до трагікомічного гротеску грузинів», – йдеться у повідомленні.

ДИВИТИСЯ ФОТО «МАНДРІВНОГО ВІШАКА-2015»

Однак, зважаючи на те, що проект гармидерівці винятково на волонтерських засадах, а грошей, які виділяє Управління культури Луцької міської ради, яке надає фінансову та організаційну підтримку, не вистачає на покриття усіх витрат, лучан просять допомогти з фінансуванням.

«Квитків на вистави ми продавати не можемо, адже хочемо, щоб більше глядачів мали змогу побачити усі вистави феситалю, а ще вільний вхід є умовою фінансування міською радою. Думаючи про те, до кого нам звернутися за спонсорською підтримкою, ми задали собі просте запитання – для кого ми це робимо? Для тих – кому цікаво пізнавати сучасний театр, для тих, хто приходить на ці вистави. Тому вирішили просити вас, наші глядачі, долучитися до творення «Мандрівного вішака», – пояснюють у «Гармидері».

Кошти збирають на картку ПриватБанку: 4149 4978 7169 8967, отримувач – Оксана Бречко.