Волинян просять долучитися до військового фотопроекту

Волинян закликають взяти участь у фотопроекті з популяризації українського війська.

Про це інформує Громадське. Волинь.

24 серпня у Луцьку відкриють фотовиставку про роботу українського війська.

«Збройні сили можуть і мають чим пишатися. Ми вирішили показати ці зміни не на словах, а на фото і відео. Ми вирішили зібрати цей контент, який зібрали безпосередні учасники цих подій: військові, волонтери, випадкові свідки», – розповіла представник Регіонального медіа-центру Міноборони Тарас Грень.

За словами координатора фотопроекту Оксани Горбач, проект поділений на кілька сегментів.

«Перші – це виставка і книга. Перша виставка запланована на 24 серпня, але цього року так само 25-річниця Збройних Сил України. Тому буде кілька таких виставок», – зауважила жінка.

Усі охочі зможуть надіслати свої фотографії, завантаживши їх на сайт http://newarmy.in.ua. Організатори запевнили, що підійдуть навіть фото, зроблені на телефон, головне, аби була витримана ідея проекту.

Як розповів представник медіа-центру Міноборони Володимир Скоростецький, на сайт уже завантажили більше тисячі фотографій сотні учасників.

«Ми назвали виставку «Армія. Друге народження». Чому важливий волинський сегмент? Без нього не обійтися тому, що саме волиняни, бійці 51-ї бригади, були першими, хто вступив у бій. Вони були першим символом тої розгубленої на початку армії. Чому в стратегічному плані цей проект потрібний і важливий? Давайте звернемося до історії. Друга світова війна. Американські військовослужбовці в штаті батальйону завжди мали фотокореспондента. Він не був професійним журналістом, але фільмував все. Це тому нині американське кіно, відео, фотодокументалістика настільки насичена відео і фото матеріалами Другої Світової війни чого так бракує іншим країнам-учасникам. Ми хотіли б, щоб через 10-20 років, коли нас вже не буде, ніхто не міг спекулювати на цій темі», – підсумовував Скоростецький.

Фото, які вже завантажені на сайт проекту.