У Луцьку може з’явитися реабілітаційний центр для воїнів

На базі обласного госпіталю інвалідів війни можуть побудувати регіональний реабілітаційний центр для військовослужбовців.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик під час прес-конференції 25 липня зауважив, що влада краю продовжує активно працювати у соціальній сфері. Наразі майже 12 тисяч волинян вже відслужили у війську: чи то у Збройних силах, чи то в Нацгвардії та інших підрозділах.

«Рано чи пізно всі ці наші вояки вертаються на рідну землю. І дуже важливо чітко сформувати соціальну політику області з залученням обласного бюджету, місцевих бюджетів, щоб не повторити помилок 80-х років, помилок Чорнобиля», – підкреслив Гунчик.

«Соціальні питання, соціальний розвиток, робота по всіх напрямках соціального захисту – це те, що я бачу на наступні роки», – заявив він.

Зокрема, голова ОДА хоче створити потужний регіональний реабілітаційний центр на базі обласного госпіталю інвалідів війни.

«Залишилося ще два кроки і повна реновація приміщення буде зроблена», – наголосив Гунчик і додав, що водночас у різних районах повинні працювати маленькі реабілітаційні центри. «Дуже хотів би, щоб ми не продовжували алею пам’яті на нашому центральному цвинтарі, і щоб такі ж пам’ятники не з’являлися у наших районах і містах», – повідомив посадовець.