Стрільба, тактика та меддопомога: на Волині молодь вчили виживати

У ківерцівських лісах відбулися молодіжні таборування.

Про це інформують у прес-службі «Національного Альянсу».

Учора, 24 липня, у Ківерцівському районі завершився тижневий Всеукраїнський молодіжний наметовий табір «Нащадки воїнів: Легіонер» та дівочий табір «Оріяна-2016». Дійство зібрало понад 80 молодих людей із 14 областей України у лісовому масиві.

Дівчата та хлопці 18 липня разом приїхали до лісу та розділилися на два табори, де протягом тижня жили окремо та мали свою програму військово-патріотичного виховання. Лише на шостий день хлопці та дівчата об`єдналися для спільної ватри з повстанськими піснями та обміном вражень.

Учасники табору «Легіонер» кожного ранку Розпочинав бігали по 2 кілометри, а потім проходили навчання із тактико-спеціальної, вогневої, інженерно-саперної підготовки, відбувалися курси тактичної медицини, основ виживання, орієнтування, використання безпілотних літаючих апаратів, вивчалася методика інструкторської діяльності в сфері національно-патріотичного виховання, а також грали у пейнтбол та страйкбол.

Дівчата на «Оріяні» щодня вчилися навичкам виживання, орієнтування, надання першої медичної допомоги, фізичної підготовки, поводження зі зброєю і тактикою ведення бойових дій.