Гунчик заявив, що контролює трьох мерів

Голова Волинської облдержадміністрації заявив, що може контролювати мерів трьох міст обласного значення, адже вони балотувались від президентської партії.

Про це Володимир Гунчик розповів у понеділок, 25 липня, під час прес-конференції за підсумками двохрічної діяльності, – повідомляє Волинь24.

Відповідаючи на запитання про те, як йому вдається налагоджувати співпрацю з мерами чотирьох міст обласного значення, голова ОДА зауважив, що троє з них йшли на вибори від БПП «Солідарність», тому вплив на них є.

«Ми ї жорстко критикуємо, декому це не подобається, але це конструктивна робота. Це я про Віктора Сапожнікова, мера Нововолинська, Петра Саганюка, мера Володимир-Волинського, та Миколу Романюка, мера Луцька», – розповів очільник краю та висловив сподівання, що на базі усіх міст обласного значення невдовзі з’являться об’єднані громади.

Також голова ОДА зазначив, що йому вдалось налагодити стосунки з мером Ковеля Олегом Кіндером, представником «Батьківщини», з яким у 2014 році конфліктував.

«Просто Олег Олексійович хотів показати, що він незалежний мер і голова ОДА йому – не указ. Але останній рік дав зрозуміти, що об’єднавши зусилля, ми можемо вирішити набагато більше питань. І прикладом тут слугує Вузлова лікарня станції Ковель», – поділився Володимир Гунчик.

«Коли справа стосується конкретних кроків, здоровий глузд перемагає. Тому у мене нормальні робочі стосунки з усіма чотирма мерами, я їх підтримував і буду підтримувати», – резюмував посадовець.