Гунчик: справа про розкрадання на укріпленнях не закрита

Справа зі звинуваченням волинських чиновників і будівельників у розкраданнях коштів при будівництві укріплень на Донбасі досі не закрита.

Про це йшлося 25 липня під час прес-конференції голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, – пише Волинський інформаційний портал.

Нагадаємо, що волинські будівельники навесні цього року зводили фортифікаційні споруди на Сході, у секторі М. У березні керівництво Національної поліції звинуватило волинян у розкраданні 7 мільйонів гривень. Ці факти і чиновники, і будівельники спростували і надіслали керівництву правоохоронних органів лист із проханням заперечити факти. Утім, за словами Володимира Гунчика, справа «нічим не закінчилася».

На цей час порушене кримінальне провадження. З прокуратури його передали в поліцію Донеччини, потому – у поліцію Волині, згодом – у прокуратуру Волині, а втім, бюрократичні процедури не припиняються. Всі необхідні документи Волинська ОДА надала, але результатів досі немає.

«При всіх політичних плюсах і мінусах Сергій Кудрявцев (тодішній заступник голови облдержадміністрації) був відповідальною людиною, і він би не допустив, щоб там були якісь зловживання», – переконаний очільник області

«Але видно, що тоді треба було зробити розчерк пера», – вважає Гунчик.