Гунчик розкритикував Волинську митницю

У Волинській ОДА невдоволені керівництвом митниці. Губернатор Володимир Гунчик жорстко розкритикував роботу митників.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розкритикував роботу митниці. Зокрема, він зазначив, що 94 суб’єкти господарювання, які акредитовані на Волинській митниці, обслуговуються за межами області. Відповідно, податки наповнюють бюджети інших областей.

«Перевиконання митниці – 140 тисяч за червень. Я вам скажу, що 140 тисяч митниця отримує за одну годину. Але я думаю, що ті звернення, які є від мене, від обласної ради, від нардепа Ігоря Гузя рано чи пізно дадуть свої результати. Прийде людина, яка буде не виконуючим обов’язки. Ми заслухаємо його план роботи на рік-два і чітко зрозуміємо, які завдання бачить ця людина на цій посаді», – каже глава ОДА.

Гунчик додав: «Пан Шавлак спить і бачить, як з Волині повернутися на Чернігівщину. Тому так і працює митниця. Але ресурс є величезний. Сьогодні 4 мільярди гривень надходить податків на інших митницях, 94 суб’єкти господарювання сплачують там податки, будучи акредитовані на Волинській митниці. Це мене непокоїть. Ми почали спілкуватися з цими підприємцями і почули багато цікавого про роботу нашої митниці. Завдання – повернути цей бізнес, для того, щоб наповнювати бюджет держави і бюджет Волині».