Показали, як лучани роблять недільну гімнастику

Десятки лучан зібралися у Парку культури та відпочинку та вже другу неділю оспіль долучалися до колективного заняття гімнастикою.

Про це йдеться у сюжеті “Громадського. Волинь”.

Захід відбувається в рамках акції «Ранкова гімнастика для всіх», яку зініцювала Луцька міська рада.

«Діти наші багато хворіють. Є статистика невтішна. Потім, коли ці люди дорослішають, то захворювання переходять в хронічні. Щоб запобігти цьому і створена ця акція, яка дасть можливість людям, які не займались спортом, прийти, подивитись, взяти участь. І це буде поштовх. Можливо дехто й комплексує, але тут всі рівні. Люди спілкуються, обмінюються досвідом. Наші заняття проводять професійні тренери спортивних клубів Луцька», – зазначив начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець.

Цього разу, у неділю, 24 липня, заняття провела інструткор мережі фітнес-центрів “Інтер-АТЛЕТИКА” Вікторія Самчук. Участь в заході взяло чимало лучан різного віку.

«Мені подобається така гімнастика. Коли багато людей роблять класну справу разом – це драйв, заряджає енергією. Набагато легше, коли разом», – розповідає про свої враження від ранкової гімнастики лучанка Наталія Страко.

Організатори акції планують проводити наступні заняття 31 липня та 7, 14, 21, 28 серпня. Місце проведення – вхід до Центрального парку культури та відпочинку.