На Волині «накрили» виробників гербіциду-підробки

У Луцьку, Луцькому та Рожищенському районах викрили підпільні виробництва отруйних речовин, яке маркували тогровою маркою “Раунадап”.

Про це повідомляє прес-служба Волинської прокуратури.

Прокуратура Волинської області спільно із слідчим управлінням Головного управління Національної поліцій в області та управлінням захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліцій викрили групу осіб, які налагодили кустарне виготовлення отруйних речовин із незаконним використанням фірмового знака товару “Раундап”; що спричинило шкоду інтересам власника торгової марки.

 На території міста Луцька, Луцького й Рожищенського районів проведено санкціоновані судом обшуки, в ході яких виявлено знаряддя виготовлення підроблених етикеток з незаконно використаним торговим знаком, надруковані етикетки, тару, готову продукцію , майно та гроші, набуті в результаті протиправних дій.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні про незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування та незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, зберігання з метою збуту й збут отруйних речовин, що кваліфікують як кримінальні порушення..