Автора скандальної петиції в Луцьку кличуть на розмову

Петиція про перенесення стенду зі світлинами Героїв Небесної Сотні та війни з Росією спровокувала шалене обурення лучан.

Вони знайшли сторінку автора звернення Дмитра Смаля в соцмережі “Вконтакте”, після чого той видалив її. Пізніше один з координаторів ініціативи “Меценати для солдата” Руслан Теліпський, написав, що дружина загиблого бійця Наталія Іщук запросила автора на зустріч з сім’ями загиблих Героїв та тих бійців, що зникли безвісти і у полоні. Зустріч відбудеться в ресторані “Панич”. Початок об 11:00.

“Сподіваємось, що йому вистачить сміливості прийти, так само як йому вистачило нахабства написати таку петицію. Більше того, нам, активістам, волонтерам та всім сім’ям КГ буде цікаво дізнатись його та можливо його “однодумців” (якщо такі знайдуться) думку, щодо облаштування історико патріотичної зони Пам’ятний комплекс новітньої Історії “Волинь – земля Героїв”, що ініціював МдС у Центральному парку м. Луцька, і нехай аргументує для присутніх журналістів, матерів і дружин загиблих Героїв, чому там, де люди відпочивають, не повинно бути таких пам’ятних комплексів, щоб вшановувати та пам’ятати подвиги синів України, що віддали за нас найдорожче – своє життя!” – написав Теліпський.

“А якщо не наважиться Дмитро Смаль, то можете побути при нашій зустрічі і поспілкуватись з сім’ями і дізнатись їхню точку зору про цю неприємну ситуацію, а також поцікавитись про їхні наглядні поточні проблеми і повсякденні справи”, – додав він.