У Луцьку вручили ключі від квартири інваліду війни

Учасник антитерористичної операції Анатолію Устимюку, який внаслідок поранення отримав інвалідність ІІ групи, вручили ключі від квартири у новобудові у Луцьку.

Урочиста подія відбулася 22 липня.

Житло бійцю придбали за кошти держбюджету у рамках Програми із забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Однокімнатна квартира вартістю 768 тисяч гривень розміщена у новобудові на вулиці Набережна.

Устимюк перерізав стрічку перед входом у свою однокімнатну квартиру, після чого приймав вітання від представників Камінь-Каширського району. Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик подякував військовому за відвагу.

«Це не просто поїхав-відслужив-захистив… для мене мужність – це коли ти потрібний державі, не жаліючи себе», – відзначив Гунчик. Він наголосив, що завжди поруч будуть люди, які допоможуть та підставлять плече.

«Хай квартира стане маленькою частиною тої подяки, яку виносить тобі громада за твою мужність і честь», – підсумував губернатор. Присутні вручили бійцю та родині подарунки та привітали із новосіллям.

Анатолій Устимюк родом із Кмінь-Каширського району., з 2012 року служив за контрактом у Збройних силах, мінометник. У зону АТО потрапив у квітні 2014-го року, а 27 червня поблизу Словянська Донецької області отримав поранення ноги під час мінометного обстрілу. Переніс операцію та протезування сегмента лівої поверхневої стегнової артерії, а згодом аунтотрансплантацію лівого сідничного нерва.

Як повідомили під час заходу, на Волині за два роки у рамках спеціальної програми та спонсорської підтримки виділили понад 20 квартир для військових. Станом на сьогодні є потреба принаймні ще в 16-ти квартирах для них.