Скандальне будівництво в парку: як голосував виконком

Виконкому Луцькради не вдалося скасувати паспорт прив’язки під тимчасовою спорудою поблизу кафе «Бригантина», яку з порушеннями зводить підприємець Орися Шеремета. Для позитивного рішення не вистачило одного голосу.

Голосування відбулося 20 липня.

Так, відповідно до інформації, опублікованої на сайті Луцькради, під час засідання були присутні 16 членів виконкому. За скасування паспорта прив’язки і, відповідно, за демонтаж споруди проголосувало 9 людей. Не визначилися з рішенням 5 членів виконкому, 2 ‒ не голосували. Проти демонтажу не було жодного голосу.

Записати

Нагадаємо, муніципали зафіксували факт порушення при будівництві тимчасової споруди в парку імені Лесі Українки. Підприємцю Орисі Шереметі вручили припис з вимогою привести споруду у відповідність до паспортa прив’язки. Термін виконання ‒ до 12 червня.

Натомість, за словами заступника міського голови Юрія Моклиці, об’єкт досі не приведений до норми, тож, на його думку, поведінка підприємця просто зухвала. Заступник міського голови Сергій Григоренко запевнив, що рішення щодо скасування паспорта прив’язки тимчасовій споруді у парку переглянуть.