Юрій Дмитрук: Хочемо вирішувати всі проблеми атовців

Нещодавно голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик призначив нового керівника Центру допомоги учасникам АТО у Волинській області. Ним став Юрій Дмитрукголова громадської ради при Луцькому міському голові, капітан запасу ЗСУ, командир стрілецької роти тербату “Волинь”, один із засновників Волинської спілки ветеранів АТО.

Про перспективи розвитку Центру, де взяти фінансування та майбутню команду керівник Центру розповів ВАРу.

 

**********
Зайняти посаду керівника Центру допомоги учасникам АТО мене вмовив адвокат Василь Нагорний. Я довго вагався і не знав, чи приймати таку пропозицію. Згодом мені зателефонували з військкомату. Це мене дуже здивувало, адже я не очікував отримати від них дзвінок.
**********
Найбільшою проблемою вважаю підбір нових людей на посади координаторів. Адже я хочу створити сильну команду готову до дій.
Хочу, щоб в Центрі працював Василь Нагорний. Також волію щоб залишилася координатором психолог Олена Звєрєва. Можливо підключиться нотаріус та волонтерка Наталя Ариванюк та пара активних хлопців із нашої спілки.

 

***********
Окрім спілки та Центру я займаюся благодійним фондом “Європейський дім”. Ми привозимо меблі та устаткування на шпиталі. Також з допомогою фонду створити реабілітаційний центр для бійців при монастирі.

 

**********

Ми тісно співпрацюємо із районними спілками атовців. У нас є підписана угода про співпраці із ними.

В нашій спілці діє принцип колегіального рішення, тобто приймаємо усі разом, а не одноосібно. Взагалі вважаю, що одноосібне керування спілкою – це не найкращий варіант, так як керівник може потрапити під вплив “якоїсь партії чи коштів”.

 

*********
Фінансування Центру поки немає, але я розмовляв із координатором Центрів з Києва. Він пообіцяв, що буде зустріч із президентом Петром Порошенком, на якій вирішуватимуть питання із фінансуванням. Люди не можуть постійно працювати безкоштовно, бо сім’ю свою потрібно кормити.

 

********

Плануємо вирішувати усі проблеми атовців. Насправді їх дуже багато, але з хорошою командою нам усе вдастся. Найголовініше долучити людей, які будуть працювати.

 

Ольга ВАЛЯНІК