У Луцьку буде Форум анонімних алкоголіків

У Луцьку святкуватимуть 27-му річницю руху спільноти анонімних алкоголіків.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Сьогодні, 21 липня, відбулася прес-конференція руху спільноти анонімних алкоголіків.

Голова місцевого товариства Анонімних Алкоголіків Володимир розповів, що цьогорічний форум, який відбуватиметься 30–31 липня, збере анонімних алкоголіків із усієї області. Мовляв, представникам товариства не завжди легко доїхати у віддалені райони області, аби поспілкуватися з ними. У програмі – розповіді про досвід одужання від алкогольної залежності завдяки програмі «12 кроків Анонімних Алкоголіків», виступи лекторів, а також спільне проведення дозвілля.

У прес-конференції взяли участь психологи та лікарі-наркологи, працівники центру зайнятості, релігійних організацій, а також прес-секретар патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, а також усі небайдужі до проблеми алкоголізму лучани.

До слова, Ольга Бузулук озвучила невтішну статистику. За її словами, у Луцьку близько 80% правопорушень скоюють у стані алкогольного сп’яніння. Так, за півроку роботи вже затримали 682 п’яних водії. Виклики на сімейні сварки займають друге місце серед усіх та відбуваються зазвичай теж на «п’яному» ґрунті. Тож вона запропонувала організації співпрацю з патрульними задля спільної боротьби з алкоголізмом серед лучан.

 «Головне – визнати, що ти алкоголік, тільки тоді можна видужати. Від розуміння стаються дива в моєму житті», – розповів анонімний алкоголік Володимир.

Він зізнався, що останні 20 років не п’є . У товаристві він вже 22 роки. До того часу випробував на собі всі наявні методі боротьби з алкоголізмом.

«Дякую товариству Анонімних Алкоголіків  за те, що я жива. В мене одного разу був суїцид, і я впевнена, що він повторився б, якби я не прийшла сюди по допомогу вчасно. У товаристві – вже 10 років. З того часу твереза. Тепер я щаслива, повернула розуміння сім’ї, я – дружина, мама і бабуся, хороша бабуся»,  – поділилася анонімний алкоголік Світлана.

Окрім того, голова місцевого осередку товариства презентував брошуру «ми припинили пити» з історіями, зібраними з волинських ЗМІ, а також із життя членів товариства.

27-ий форум анонімних алкоголіків відбуватиметься 30–31 липня у готелі «Профспілковий». Участь у ньому можуть взяти усі охочі.