Рожище: через комісію не призначили начальника відділу освіти

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації не відбувся через те, що не зібралася комісія.

Про це інформує Район. Рожище.

4 липня на сайті Рожищенської РДА опублікували положення про умови конкурси, де, зокрема, йшлося про дату його проведення.

Документи на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти та молоді подали троє претендентів: колишня начальниця цього відділу Антоніна Клімчук, спеціаліст апарату РДА з питань контролю Наталія Яковлєва, заступник директора терцентру Шварцкоп Наталія.

Сьогодні, 21 липн,я о 10:00 конкурсантки з’явилися в РДА, а комісія так і не зібралася. Виявилося, що двоє її членів раптово захворіли, інші двоє теж відсутні з поважних причин. Із членів комісії прийшла лише заступник голови РДА Інна Сергійчук та начальник управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська. Про це повідомила заступник голови Громадської ради при РДА Марія Власюк.

«Чому ніхто не повідомив учасниць про те, що конкурс не відбудеться, невідомо. Так само не зрозуміло, чому не замінили членів комісії. Адже, наприклад, один з них ніби-то у відпустці. Такі ж речі плануються. Конкурс відклали на невизначений термін. Кажуть, що для його проведення треба більш досконало вивчити новий закон про держслужбу і проконсультуватися з фахівцями», – розповіла Марія Власюк.

1

2

3

4

5