Луцька мерія відрізала від маршруток перше село

Громада села Жидичин зверталася до Луцької міської ради з проханням продовжити маршрут громадського транспорту № 26 (який їздить у район Вишкова) до початку села Жидичин. Але міські чиновники відповіли, що це можливо тільки в разі приєднання цього до Луцька.

Про це пише Волинь24.

За словами голови Жидичинської сільської ради Юлії Дащук, в усній розмові окремі перевізники, які працюють на маршруті № 26, запевнили, що не проти продовжити маршрут так, аби їх маршрутки доїжджали до початку Жидичина.

Маршрут № 26, яки пролягає від Нового ринку на вулиці Боженка до району Вишків, закінчується за приблизно 3 кілометри від межі з селом Жидичин. Саме на цю відстань просили продовжити маршрут жидичинці.

Утім, луцька мерія відмовила.

«Громада зібрала підписи з проханням продовжити маршрут 26 до початку села Жидичин. Після цього надіслали лист до Луцької міської ради. Утім, ми отримали відповідь: таке можливо тільки тоді, коли Жидичин приєднається До Луцька», – повідомила сільський голова.

«Хоча окремі перевізники з маршруту кажуть, що не проти були б спробувати їздити до Жидичина. Але їм потрібен дозвіл міської влади», додала вона.

«З вини міських владців люди, яких потенційно запрошують у луцьку громаду, не можуть користуватися цим благом. Бо хтось керований не бажанням служити народу України (а він до речі і в Луцьку, і в прилеглих селах один і той самий), а якимись дивними амбіціями», – зазначила Юлія Дащук.

Нагадаємо, луцька влада попередила, що села, які не мають наміру об’єднуватися із облцентром, будуть позбавлені можливості користуватися міською інфраструктурою.