Луцьк: у «Правого сектору» хочуть забрати пільгову оренду

Волинський “Правий сектор” можуть змусити платити повну ціну за оренду приміщення у Луцьку. Наразі організація платить лише 1 гривню на рік.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 21 липня, – повідомляє ВолиньPost.

Зокрема, під час обговорення питання про надання пільг по орендній платі за нежитлове приміщення Волинському облосередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору “Генерація успішної дії” начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко зазначила, що тим громадським організаціям, які проводять активну діяльність, чиновники погоджують пільгову орендну плату – 1 гривню на рік.

“Зазвичай, коли до нас приходять організації за пільгами, то ми з ними говоримо про те, що вони роблять. Коли надавали пільги “Правому сектору”, то вони активно працювали, а зараз…” – сказала Грабко.

Наразі балансоутримувачем приміщення, яке займає “Правий сектор”, є “Луцьктепло”.

Тож зараз у відділі управління майном міської комунальної власності збирають акти, аби ця організація платила повну ціну за оренду приміщення.