Луцьк: бюджет перевиконали на майже 50 мільйонів

За півроку бюджет Луцька перевиконали на 44,186 мільйона гривень, найбільшу кількість доходів принесла сплата податків фізичних осіб.

Про це повідомила 21 липня під час засідання бюджетної комісії начальник департаменту фінансів Лілія Єлова.

Вона повідомила, що перевиконання бюджету за перше півріччя становить 44 мільйони 186 тисяч гривень. Найбільшу частку, а саме 25 мільйонів, принесли у казну міста сплата з податку фізичних осіб. Значні суми отримали від інших податків, ще 7 надійшло від плати за землю.

Голова комісії Павло Данильчук нагадав, що громадськість сколихнула інформація про зменшення сплати пайової участі з «Променя» на понад 2 мільйони. Тож він поцікавився, скільки загалом мало за півроку надійти сплат від пайової участі. Єлова розповіла, що за півроку передбачали надходження 830-ти тисяч гривень, фактично надійшло 830 тисяч.

Водночас, надійшло 107 запитів на одержання коштів із бюджету розвитку, ще 25 просили виділити кошти із загального фонду. До розподілу було ж трохи більше ніж 44 мільйони гривень. З них 35 мільйонів спланують до бюджету розвитку, 8,8 мільйона – на видатки загального фонду.

Кошти загального фонду планують розділити так: 3 мільйони спрямують на відшкодування пільгових перевезень для ЛПЕ. «З 20 мільйонів, передбачених на рік станом на 1 липня, використано 17 мільйонів 400 тисяч гривень. До кінця року залишилося 2 мільйони 600тисяч, це на один місяць», ‒ зазначила Єлова. Тож Григорій Пустовіт додав, що треба шукати кошти, поки вони є. 300 тисяч спрямують на програму «Успішний педагог», 100 тисяч ‒ зоопарку на сплату електроенергії, 757 ‒ на оплату працівників виконкому, відділу реєстру територіальних громад та інших штатних працівників, 226 тисяч ‒ на ремонт клубу для КП «Спорт для всіх».