У Луцьку син депутата отримав дозвіл на «ларьок» у центрі

Виконком Луцької міської ради надав сину депутата міськради Євгена Ткачука Олександру дозвіл на 3 роки на розміщення тимчасової споруди на вулиці Винниченка, 47.

Про це стало відомо 20 липня під час засідання виконкому.

Начальник управління підприємництві та реклами Олександр Козлюк розповів, що підприємець неодноразово допомагав бійцям АТО, ремонтував машини тощо, тож треба його підтримати. «Ковбасою там торгувати не будуть», ‒ запевнив Козлюк та повідомив, що у МАФі будуть робити каву.

МАФ планують встановити на вулиці Винниченка поблизу зупинку громадського транспорту.

Дехто із членів виконкому висловив думку, що до «певних суб’єктів» є «особливе» ставлення. Проте, за словами Козлюка, саме на це місце подав заяву лише один суб’єкт господарювання.

Натомість член виконкому Олег Бондарук зазначив, що мало вірить у такий сценарій. Він поцікавився, чи можна було «продати» місце через аукціон, аби все відбулося прозоро та місто отримало додаткові кошти. «Там міг бути розміщений будь-який підприємець, просто не було оголошення», ‒ вважає Бондарук.

Проте Козлюк відповів, що для міської ради дорожче «вивести» ці кілька квадратних метрів, ніж отримувати право оренди, а на засіданні робочої групи розглядали документи лише Ткачука. «Там немає можливості сформувати ділянку для права оренди чи продажу», ‒ зазначив заступник міського голови Тарас Яковлев.

Натомість Михайло Щур нагадав, що схему встановлення МАФів на вулиці Винниченка затверджено, і він не бачить можливості встановлення тимчасової споруди, тож попросив колег не підтримувати проект рішення.

Та зрештою члени виконкому підтримали пропозицію надання дозволу – «за» проголосували 11 членів виконкому.