Луцьк: патрульні розберуться з машинами під консульством

У Луцьку патрульна поліція має намір навести лад із хаотичним паркуванням автомобілів під вікнами польського консульства.

Про це йдеться у повідомленні патрульної поліції Луцька у соціальній мережі Facebook.

Польські консули сьогодні, 20 липня, зустрілися з заступником начальника управління патрульної поліції у Луцьку Романом Буховцем. Дипломатів турбує проблема, що водії порушують правила дорожнього руху та залишають свої автомобілі у заборонених місцях. Це створює аварійну обстановку на вулиці Дубнівській, заважає виїжджати з території консульства та несе загрозу життю людей.

Через дорогу від установи є облаштована парковка, однак водіям чомусь зручніше зупинитись біля самісінького консульства, аніж пройтись кілька десятків метрів.

Також справа нещодавно встановили пішохідний перехід за наполяганням начальника управління Олександра Вовченка, тож тепер, принаймні, там уже не паркуються.

Найбільше скупчення автомобілів спостерігається в робочі дні в першій половині дня.

Роман Буховець зазначив, що поставити один екіпаж, який би весь час чергував біля консульства, – неможливо, адже зараз велике навантаження на патрульних та період відпусток.

Однак зауважив, що патрульні відтепер регулярно кілька разів на день проїжджатимуть біля консульства та виноситимуть постанови за паркування в заборонених місцях. Інспектори контролюватимуть, щоб водії зупинялись лише у визначених місцях.

Також дуже очікують появи евакуатора: це спростило б задачу, адже неправильно припарковану автівку могли б відразу забрати на штрафмайданчик, однак це питання – не в компетенції патрульної поліції.