Лучани обурюються машинами під вікнами

Мешканці будинку у Луцьку скаржаться на постійний шум від автомобілів та забрудненість повітря вихлопними газами.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

Місцеві розповідають, що окремого майданчика для парковки у їхньому дворі на вулиці Гулака-Артемовського немає. Тому автомобілі паркують попід вікнами, часто заїжджаючи на газон.

«Ми тут живемо 36 років. Так то все нормально. Але майже в кожного є своя машина. Мало того, що вони порозбивали дорогу, то ще й ставлять автомобілі під вікнами», – скаржиться місцева мешканка.

Особливо обурюються вимушеній парковці старші люди. Мовляв, вже і здоров’я не те, щоб постійно вихлопними газами дихати.

«Ставлять машини під самісінькі вікна. Розумієте, я не можу спати із зчиненим вікном, мушу дихати свіжим повітрям, а вони мені під’їжджають під вікно і бур-бур, дир –дир», – розповідає обурена бабуся.

Деякі автомобілі, які не поміщаються на тротуарну частину, заїжджають на частину газону. Це, за словами жителів, може спричинити аварійну ситуацію, адже неподалік розташований дитячий майданчик.

«Дитячий майданчик у минулому році, то ми самі робили, збирали гроші і ставили конструкції. Тільки гірка ще раніше стояла, то її лише пофарбували», – ділиться мешканка будинку.

Та попри проблеми, жителі стверджують, що люблять свій двір, бо і сусіди хороші, і директор «жеку», «якщо щось пообіцяв, то обов’язково зробить».