Доба в АТО: 54 обстріли, найбільше на Маріупольскому та Донецькому напрямках

Упродовж минулої доби в зоні АТО зафіксували 54 випадки відкриття вогню. З них по 24 на Донецькому і Маріупольському напрямках та 6 – на Луганщині.

Про це інформують у прес-службі штабу АТО.

Станом на 6:00 20 липня українські військові зафіксували, що на Маріупольському напрямку із забороненої Мінськими угодами 122-мілметрової артилерії терористи випустили 12 снарядів по українських опорних пунктах у Широкиному. Крім цього, бойовики застосували 82-міліметрові міномети, гранатомети та великокаліберні кулемети. По українських воїнах у Талаківці противник бив із 120 та 82-міліметрових мінометів. Під мінометні обстріли також потрапили українські воїни у Красногорівці, Гнутовому та Водяному, а з інших видів стрілецької зброї – у Мар’їнці, Славному, Старогнатівці та Новогригорівці.

На Донецькому напрямку найгарячішим населеним пунктом залишається Авдіївка. Бойоавики задіяли проти українмського війська 120 та 82-міліметрові міномети, гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Також, із 120 мм мінометів противник обстріляв Майорськ, а з мінометів калібру 82 міліметри – шахту Бутівку, Опитне та Зайцеве.

На Луганщині із 82- міліметровіих мінометів, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів окупанти стріляли по Станиці Луганській, зенітні установки були застосовані під Новозванівкою, а БМП – під Новоолександрівкою.