Ювілейний «Бандерштат» – душ, безпека та благодійність

Організатори фестивалю розповіли як вирішуватимуть проблему гігієни та безпеки на “Бандерштаті” та про безкоштовні квитки.

Про це йшлося під час прес-конференції організаторів у вівторок, 19 липня.

Організатори фетивалю обіцяють вирішити питання з душовими кабінами, яке вже не перший рік хвилює відвідувачів фестивалю. Отож, виконавчий директор фестивалю Марина Хромих пообіцяла, що цьогоріч встановлять душові кабіни.

Голова оргкомітету фестивалю та народний депутат Ігор Гузь розповів, що завжди знайдуться не задоволені фестивалем. На його думку, навіть встановлення 40 кабінет не вирішить питання, а тільки організує велизечні черги до них. Тому пропагує для відвідувачів річку Стир, в якій сам із задоволенням буде плавати.

Організатори посилять охорону фестивалю. До підтримання безпеки та громадського порядку долучають поліцію, громадську організацію “Національний Альянс”, Цивільний Корпус “Азов”, громадське формування “Самооборона Волині” та працівників Служби Безпеки України.

Організатори розповідають, що локальні конфлікти чи правопорушення завжди можливі. Але обіцяють, що ніяких проблем із безпекою на фестивалі не буде.

Також організатори розповіли про безкоштовні квитки. Отож люди з особливими потребами можуть відвідати фестиваль безкоштовно. Частину квитків через волонтерів та волонтерські організації передадуть атошникам.

Як і попередні роки, на фестивалю будуть збирати кошти для бійців АТО, але кому і куди визначать пізніше. Організатори впевнені, що це буде цільова допомога для одного із підрозділів, що захищають країну на Сході.