Округ №23: Свободівець Пирожик подякував виборцям

Екс-кандидат у народні депутати від “Свободи” в окрузі №23 Олександр Пирожик подякував людям, які за нього голосували.

Про це він пише у Facebook.

Нагадаємо, вибори відбулися 17 липня. Перемогу здобула кандидат від “УКРОПу” Ірина Констанкевич, за яку проголосували понад 43,5 тисячі людей. Свободівець – шостий (понад 2,5 тисячі).

Публікуємо допис Олександр Пирожика без змін і правок:

 

Ми пройшли цю дорогу чесно, шукаючи й знаходячи підтримку вільних, сильних і думаючих людей. Провели численні зустрічі практично в кожному населеному пункті Маневицького, Камінь-Каширського, Ківерцівського та Любешівського районів. Йшли до людей з відкритим серцем та щирим бажанням прислужитися українській справі, захистити потоптані права простих українців – принижених, злиденних, безправних на своїй, Богом даній землі.

Горджуся тим, що в умовах потужного олігархічного впливу на процес виборів, популістських заяв і дій опонентів та адмінресурсу виконавчої влади нам усім вдалося зберегти власну думку, позицію і гідність. Це впевнює нас у тому, що ми – на правильному шляху, і за жодних обставин з нього не зійдемо.

Своїми голосами ви довели, що не все купується, не все продається, що є ті, хто вболіває за долю України, за майбутнє своїх дітей та онуків, хто проти нинішньої влади олігархів, яка чинить геноцид українців.

Запевняю, що й надалі служитиму інтересам громади, залишатимусь таким же, як і всі ми, аби мати змогу чесно й відкрито дивитися людям в очі, жити по справедливості і працювати чесно.

Боротьба за Україну триває! Борімося і поборемо, як би довго не тривала ця боротьба! Нам Бог помагає!