Луцьк: з 1 вересня запрацює новий садочок

У Луцьку з початком нового навчального року почне роботу ще один дитячий садочок.

Про це інформують у прес-службі міської ради.

Ремонт у ДНЗ №41, що по вулиці Декабристів, планують закінчити вже до Дня незалежності, а працювати він почне з 1 вересня.

На будівництво та ремонт дитячого садка з міського бюджету виділили 10,4 мільйона гривень. За словами старшого виконороба ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігоря Скиби, значну частину робіт вже зробили. Мовляв, будівельники вже утеплили фасади, на 90% виконали сантехнічні роботи, повністю замінили електромережу, пошпаклювали стіни, облаштовали дитячі ігрові майданчики. Саме фірма «Луцьксантехмонтаж №536» і виграла тендер, а також є підрядником на будівництві.

У приміщенні встановили сучасні поліпропіленові батареї, які є кращими, адже вони не ржавіють, енергозберігаючі вікна, в ігрових кімнатах буде «тепла» підлога, крім самого підігріву, вона також утеплена мінватою. Незабаром планують замінити дах. У садочку будуть  великі та світлі ігрові кімнати, спальні, гардеробні, окремий блок для побутових потреб, ізолятор для медсестри, пральня, окремий харчовий блок, є й аварійні виходи.

Начальник управління капітального будівництва Луцької міської Леонід Карабан переконаний, що підрядники чудово впоралися із завданнями та виконують роботу швидко та якісно.

«Влітку, під час канікул, проводяться ремонти у всіх освітніх закладах міста — школах та дошкільних навчальних закладах. Здійснюється ремонт покрівлі, капітальний ремонт санвузлів, ремонт спортзалів. Та найбільшим об’єктом на сьогодні є новий дитячий садок, де зараз активно ведуться ремонтні роботи, незабаром тут відкриють 4 групи для діток. Всі роботи будуть завершені до 1 вересня, тож відремонтовані навчальні заклади будуть готові прийняти дітей на новий навчальний рік», – розповів заступник міського голови Андрій Киця.