Луцьк: «Променю» хочуть «списати» 2 мільйони пайових

93 тисячі гривень замість 2 мільйонів 100 тисяч гривень пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста хоче заплатити ТзОВ «РЦ «Промінь».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 19 липня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Начальник управління капітального будівництва Луцької міської ради Леонід Карабан зазначив, що надійшло відповідне звернення від забудовника. В ньому йдеться, що під час реконструкції відремонтували площу, зробили освітлення, поклали бруківку, відновили пам’ятник Михайлу Грушевському, переклали клумби, встановили світлофор та дві «кишені» для заїзду громадського транспорту тощо.

За будівництво у казну міста «Промінь» мав заплатити 2,1 мільйона гривень. Проте, враховуючи вартість покращень, обсяг пайової участі рекомендували зменшити до 93 тисяч гривень. Витратили на благоустрій, зі слів представника забудовника, понад 2 мільйони гривень.

Відкрити розважальний центр обіцяють відкрити вже до 24 серпня.

Члени профільної комісії рекомендували підтримати відповідний проект рішення, за який депутати голосуватимуть вже під час сесії.