Ковель: почесному городянину хочуть дати землю «на біс»

Земельну ділянку площею 1000 квадратних метрів у Ковелі із другої спроби може отримати 90-річний 90-річний Почесний громадянин міста Олександр Стреков.

Однак міська влада чомусь «засекретила» заяву чоловіка, – повідомляє Сучасний сайт міста Ковеля.

Такий проект рішення про надання ділянки безоплатно у приватну власність для житлового будівництва на розгляд Ковельської міськради подав депутат з фракції ВО «Батьківщина», старший брат міського голови Геннадій Кіндер.

Стреков, який проживає у Луцьку, з 1965 по 1973 роки працював другим секретарем Ковельського міськкому партії та відповідав за розвиток транспорту, будівництва, промисловості, комунального господарства міста, з травня 1973 по лютий 1981 – головою міськвиконкому, після чого його було призначено начальником управління ЖКГ Волинського облвиконкому.

Звання «Почесний громадянин міста Ковеля» Олександру Стрекову присвоєно рішенням сесії міської ради № 39/58 від 27 червня 2011 року.

Цікаво, що 7 квітня 2016 року він звернувся до ковельського мера Олега Кіндера з проханням надати земельну ділянку для будівництва. Однак Кіндер відмовив Почесному громадянину міста.

«На даний час у Ковелі, згідно з розробленою та погодженою містобудівною документацією, відсутні вільні земельні ділянки, передбачені для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд», – йдеться у відповіді градоначальника, яку готував начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

До речі, заяву Олександра Стрекова посадовці міськвиконкому категорично відмовляються показувати навіть депутатам міської ради.