Ківерці: райрада відхилила мораторій на підняття тарифів

У Ківерцівській райраді відхилили мортарій на підняття цін на тарифи в районі. Депутатам порадили звернутися з такою пропозицією до Президента.

Про це інформує Ківерцівський інформаційний портал.

Учора, 18 липня, відбулося засідання постійної комісії Ківерцівської районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району.

Так, комісія відхилила проект рішення «Про встановлення мораторію (заборони) на введення в дію з 01 липня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення Ківерцівського району на житлово-комунальні послуги», в зв’язку з його невідповідністю Законам України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги» та «Про теплопостачання».

Депутатській фракції ВО «Батьківщина» порадили подати в райраду до 28 липня звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України  Андрія Парубія  про встановлення заборони на введення в дію з 1 липня підвищення  цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.

За словами депутата Олександра Кушніра, Уряд при піднятті тарифів також мав би піднімати і зарплату.