У судді знайшли майна на 124 річні зарплати

Суддя апеляційного суду міста Києва Дмитро Сокуренко намагається уникнути перевірки відповідності його майна доходам.

Про це йдеться у розслідуванні проекту PROSUD, – пише Українська правда.

Вказується, що після Майдану Сокуренка мали б люструвати, проте але натомість просто “перевели з одного “хлібного” апеляційного суду до ще “хлібнішого” (з апеляційного суду Донецької області до апеляційного суду міста Києва).

Сокуренко написав заяву до Вищої ради юстиції про відставку та звільнення з посади у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я. Активісти стверджують, що таким чином, Сокуренко уникне перевірки декларації на відповідність майна доходам.

У публікації вказується, що у своїй декларації за 2014 року Сокуров вказав 360 тисяч гривень доходу, з яких 272 тисяч – заробітна плата. Дохід дружини – майже 120 тисяч гривень.

“Натомість Дмитро Михайлович має у власності з 2013 року земельну ділянку площею 0,12 га у селі Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області, де ціна за 1 сотку навіть зараз, в умовах фінансової кризи в країні, стартує в середньому від 2-2,5 тисячі доларів (або 25-30тисяч доларів за 12 соток)”, – сказано у повідомленні.

Також у Сокуренка у власності з 2010 року є чималий будиночок на 534 квадратних метрів в одному з найдорожчих, Печерському районі Києва. Ціна за сотку землі, за інформацією активістів, від 120 тисяч доларів.

097e841-sokurenko--1-

“За словами ж експертів, разом з будинком актуальна ціна даного маєтку на сьогоднішній день становить мінімум 1,25 мільйона доларів або 31 мільйон гривень (114 річних заробітних плат Дмитра Сокуренка станом на 2014 року)”, – сказано у повідомленні.

Також Сокуренко має недешеву двокімнатну квартиру на вул. Лаврській (Івана Мазепи) вартістю від 80 тисяч доларів.

У власності Сокуренка два автомобілі  Тойота Прадо 2.7 (2004 року випуску) і Щевроле старкрафт (2004 року випуску).

Загалом майно Сокуренка, на даний момент, можна оцінити у більш як 1,36 мільйона доларів або майже 33,7 мільйона гривень, що становить 124 його річних заробітних плат.