На Волині організували міжнародне авторалі

У Любомльському районі відбулися міжнародні змагання з авторалі.

Про це інформує Кордон.

У ці вихідні, 16-17 липня, у селі Згорани Любомльського району відбувся автомобільне ралі «FEST Like», у рамках якого відвідувачам показали автомобільне ралі. Участь у ньому взяли як, волиняни, так і білоруси, а також учасники зі інших міст України.

Метою автогонщиків було подолати бездоріжжя на березі Великого Згоранського озера. Калюжі, грязюка, непрохідні чагарники не стали перешкодою ні для одного із учасників змагань. За словами любителів ралі, це додає ще більше екстриму та адреналіну.

Учасники змагалися у трьох заїздах «Туризм», «Квадроцикли» та «Екстрим». Цікаво, що під час заїзду «Туризм» із 7-и зареєстрованих поїхало 6 екіпажів, але у відведений час вклалися лише два.

Хоч на дворі була негода, на заїзди автогонщиків прийшли подивитись багато глядачів, які підтримували своїх фаворитів та фотографувалися з ними. Особливо публіка була у приємному здивуванні, коли екіпажі застрягали у величезних болотяних ямах.

Час від часу траплялися технічні неполадки, які усували самі ж водії. Мовляв, насамперед, це безпека, а першість ще встигнуть здобути. Також гонщики запевнили, що головне для них – це отримати задоволення від подоланого шляху про бездоріжжю, показати свої автомобілі.

Учасники автогонки змагалися за кубки «FEST Like». Переможців кубками та медалями нагородив організатор автомобільного ралі Микола Зуб. З його рук лаври першості отримали:

  • у заїзді «Туризм»: І місце – Олександр Кубай, екіпаж «Червоні» (село Люблинець), ІІ місце – Павло Стасюк, екіпаж «Бульбаши», (Білорусь).
  • у заїзді «Квадроцикли»: І – Сергій Шум (селище Шацьк), ІІ – Роман Бірюк (Ковель), ІІІ – Андрій Печук ( селище Шацьк).
  • у заїзді «Екстрим»: І – Руслан Власюк, екіпаж «Швагри» (Любомль), Ігор Прадійчук, епікаж «Буран» (Ковель), ІІІ – Сергій Тулюлюк, екіпаж «Брати» (село Старовойтове, Любомомльський район).

До слова, білоруський екіпаж «Бульбаши» – це батько з донькою, які показали неабиякі результати та гарне видовище на автомобільному ралі у Згоранах.