Луцьким патрульним вручили погони

У Луцьку патрульним урочисто вручили погони. Поліцейські отримали звання лейтенантів поліції, молодших лейтенантів, старших лейтенантів, майорів та капітанів.

Захід відбувся 18 липня.

Офіцерські звання отримали всі, хто має вищу освіту. Вручав погони заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич. За його словами, поліцейські так довго не отримували звань, адже штат патрульних – 12 тисяч осіб по країні, а вручення потребує підписання наказу та присутності представника департаменту. Роз’яснив він і те, як отримали звання майорів та капітанів рядові поліції.

“Це ті, хто проходив службу у Міністерстві внутрішніх справ, податковій міліції… Національна поліціє не є правонаступником Міністерства внутрішніх справ, тому це була процедура, як при відновленні звань співробітникам Національної поліції”, – розповів він.

Вручали погони на плацу, де вишикувалися патрульні. Дійство супроводжувала музика оркестру.

“Багато гідних полковників і генералів Національної поліції, Збройних сил, починали із сержанітв”, – зазначив Фацевич. За його словами, він пишається тим, що офіцери національної поліції користуються найвищим рівнем довіри серед громадян. Є, звісно, й помилки, проте патрульні з кожним днем вдосконалюються. Фацевич вважає, що якщо патрульний має вищу освіту, то він зобов’язаний бути офіцером.

Тож Фацевич подякував патрульним за службу та побажав надалі працювати ще краще, а би бути вартим звання офіцера.

“Ви гідні цього звання, ви гідні навіть більшого”, – підсумував він.

Після привітань Фацевич вручив подяки за відмінну службу ще декільком патрульним.

Начальник управління патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко додав, що ті, хто отримав звання мають пам’ятати, яким має бути справжній офіцер.

“Так, важко, всім важко. важко в Києві , важко в Харкові, важко в Луцьку. Ніхто не казав що буде легко… Ми зробимо те, заради чого сюди прийшли”, – сказав начальник управління.